Baykuşların öttüğü yerde kedi miyavlıyor testi: 10 saniye içinde baykuşlar arasında saklanan kediyi bulabilir misiniz?

Gözlem yeteneğine dayalı optik illüzyonlar ile beyin gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz. Eğlenceli olduğu kadar öğretici de olan bu zeka testleri, beynimizin ayrıntıcı istikametine de katkı sunuyor. İllüzyonların büyüsüne kapılmayan ve gerçeklikten uzaklaşmayanlar, bu testlerde zımnî olan objeyi saniyeler geçmeden fark ediyor.

Yeni optik illüzyon testimizde de baykuşlar ortasında gizlenen bir kedi var. Bu baykuşlarla dolu görselin sizi aldatmasına müsaade vermeyin.

Baykuşların her biri sizin yanlışsız yanıta ulaşmamanız için uğraşıyor. Birbirlerine yakın renkteki gövdeleri, sarı gözleri ve açık ağızlarıyla dikkat dağıtan bu baykuşlar, bir de kedi saklıyor. Pekala 10 saniye içinde kediyi bulup işaretleyebilir misiniz?

Süreniz başladı.

10, 9…

Kediyi bulan var mı?

Kediyi hala bulamadıysanız baykuş ve kedi imajında, farklı olan taraflara odaklanın. Buradaki kedinin yüzü nasıl olabilir?

Belki de kedinin rengi de baykuşlarla tıpkı. Lakin fizyolojik olarak farklı bir yapısı olan kediyi bulmak için çok az vaktiniz kaldı.

En fazla 10 saniyede hakikat karşılığa ulaşanları kutlarız. Artık sırada yanlışsız karşılığı bulamayanlar var. Haberimizin devamında baykuşların ortasındaki kediyi göremeyenler için gerçek karşılık var.

İşte karşılığı…

Baykuşların gagası, kedide bulunmuyor. Sağ tarafınıza bakarak kediyi görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir